Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím.  
Web zdarma - kde ho sehnat? - KOMPLETWEB.cz

Máte otázky?

Manuál Kompletwebu v PDF ke stažení

Pro koho je KOMPLETWEB určen?

Redakční a multifunkční systém KOMPLETWEB je především určen pro výrobu a snadnou aktualizaci www stránek firem a jednotlivců – B2B, B2M a B2C se základními nároky na provoz a úpravy www stránky: rychlost výroby (minuty), snadnost úprav (vlastní redakční systém), provoz na vlastní doméně, statistiky návštěv a e-maily, základní příprava pro SEO, facebook propojení a bez skrytých cenových navýšení.

více »
 
Na jaké projekty se KOMPLETWEB
hodí nejvíce?

Na všechny – s nadsázkou :-) Firemní www i o jazykových mutacích, prodej služeb nebo několika produktů, SEO podpora hlavního webu (výroba a správa mikrostránek), podpora lokálních poboček, weby jednotlivců nebo sdružení, produktové weby, weby na propagaci cílenou na určitý segment, blog atd. V případě e-shopových řešení je lepší než KOMPLETWEB použít náš druhý produkt NEOSHOP – systém pro e-shopy

více »
 
Potřebuji do systému KOMPLETWEB doplnit mé specifické požadavky,
jak mám postupovat?

V případě služeb, které KOMPLETWEB neobsahuje automaticky v ceně paušálu, je možné buď nahlédnou do ceníku individuálních služeb a nebo nás poptat kontaktním formulářem a váš požadavek bude individuálně zpracován – po odsouhlasení víceprací doprogramován a nasazen na KOMPLETWEB systém pouze pro vás = nikoliv pro ostatní.

více »
 
Líbí se mi KOMPLETWEB, ale chtěl bych vlastní grafiku, jak to udělat?

Není nic jednoduššího :-) Systém KOMPLETWEB vám napojíme do jakékoliv individuální grafiky. Pokud grafiku nemáte, stačí jen zadat našemu grafickému oddělení a vaše grafika bude připravena do několika dní. WWW doplníme o grafické prvky, bannery, tlačítka, top grafiku, flash animace a další prvky. Podívejte se na ukázky našich individuálních grafik,
které běží na systému KOMPLETWEB »»

více »
 
Nemám čas plnit www texty, jde to
nějak vyřešit?

Ano, pochopitelně. V případě, že nemáte kapacity nebo časový prostor pro nastavení www (barvy, menu, rubriky, podsekce + texty a obrázky) naši www specialisté jsou ochotní vám pomoci kdykoliv s jakoukoliv část výroby nebo údržbou systému. Kontaktujte nás pro domluvení se konkrétněji. Rovněž vám pomůžeme i s tím, jak nový web má být koncipován, co je třeba návštěvníkům www poskytnout a jak nejvíce zapůsobit, aby příjem z vaší nové www stránky byl co nejlepší.

více »
 
Jak si mám KOMPLETWEB otestovat?

Jednoduše – jen se zaregistrujte formulářem v záhlaví stránky a přejeme příjemné testování, které je ZDARMA. Na testování máte 14dní zcela neomezeného provozu na doméně III. řádu kompletweb.cz. V případě, že se Vám KOMPLETWEB bude líbit, po této době se můžete rozhodnout, zda si systém pronajmete.

více »
 
SEO optimalizace, dokážete nám získat nové zákazníky, být na předních pozicích?

Ano, nejen na KOMPLETWEB systému, ale i u vašich současných stránek.

 
Jaké funkce tedy KOMPLETWEB obsahuje?

KOMPLETWEB obsahuje: vlastní redakční systém (žádná Joomla nebo jiné free editory), správu menu, neomezené jazykové mutace, správu uživatelů, základní modul “článek” pro tvorbu textů a “novinky” pro krátké zprávy, dále předpřipravené speciální moduly: jídelní lístek, anketa, fotogalerie, facebook propojení. Rovněž KOMPLETWEB umožní libovolně si měnit kdykoliv barvy, pozadí, obrázky = každý měsíc můžete www změnit. Nedílnou součástí je i údržba systému po celou dobu pronájmu, aby byl stále aktuální a zobrazitelný ve všech nejvyužívanějších prohlížečích. Součástí jsou i podrobné statistiky návštěvnosti, správa e-mailů a webhosting.

více »
 
Kolik KOMPLETWEB opravdu stojí?
Co zaplatím a jak?

Systém KOMPLETWEB je opravdu pouze za cenu 3 lístků do kina nebo oběda ve dvou v restauracích měsíčně. Za tuto cenu dostanete: redakční systém KOMPLETWEB, stabilní webhosting s vysokou rychlostí, podrobné statistiky návštěv, e-maily a www s možností kdykoliv vzhledově změnit bez grafika nebo www agentury. Měsíční zaváděcí paušál je 390,- + DPH a navíc si můžete ještě zvolit i slevy za platby na více měsíců dopředu.

více »
 
Mám naplněný web na testovacím prostoru KOMPLETWEB, jak to dostanu
na svou doménu?

Kontaktujte nás, připravte si údaje k vaší doméně. Vaši doménu vám pomůžeme nasměrovat na KOMPLETWEB naplněnou stránku a tím zajistíme, že systém budete mít stále aktuální a přesto na vaší doméně.

více »
 
SEO, SEM, podpora Facebook: opravdu to KOMPLETWEB nabízí?

Ano. Pro SEO si můžete spravovat klíčová slova, titulky, nadpisy, prolinky i stránky s externími odkazy, psát texty a upravovat je. Facebook modul vám nabízí propojení s vaším profilem funkcemi: “to se mi líbí”, diskuse Facebook nebo přímý odkaz na váš profil. V případě zájmu o další externí nástroje např. Twitter propojení, bude systém KOMPLETWEB průběžně ZDARMA doplňován po dobu využívání novými aktualizacemi a updaty.

více »
 
Kde si prohlédnu svou vytvořenou stránku?

Je to naprosto jednoduché, náhledy vámi vytvořených stránek máte přímo v administraci. Nemusíte si otevírat stránky v novém okně, nemusíte ani aktualizovat stránku, stačí vaši jakoukoli změnu uložit a podívat se na náhled - veškeré vaše změny vidíte přímo v administraci.

více »
 
Jak na zvětšování obrázků v článku?

Zvolte v menu „Vložit/upravit obrázek“. Ze seznamů obrázků vybere obrázek, který chcete vložit, případně pokud znáte jeho url adresu, vložte ji přímo do pole URL obrázku.

více »
 
Jak vložit do článku Youtube video?

Zvolte v menu „Upravit HTML zdroj“. Na konec editoru vložte <iframe> a klikněte na „Aktualizovat“.

více »
 

 
 
 
 
 
Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, používají soubory cookies | Prohlášení o ochraně soukromí.
 
Provozovatelem serveru je Neofema s.r.o.